Segmentinin öncüsü Nissan Qashqai, Avrupa'da yenilenerek çıtayı daha da yükseğe çıkarıyor: OTOMOTİV

Nissan, Qashqai ile öncülük ettiği crossover segmentinde standartları belirlemeye devam ediyor. Kendi segmentinde çıtayı daha da yükseltmeyi hedefleyen Qashqai, son derece çekici bir dış görünüm ve daha prestijli bir iç ortamın yanı sıra önemli yüksek teknoloji yeniliklerine de kavuştu. Yenilenen Qashqai'nin Avrupa dijital lansmanı 17 Nisan'da gerçekleştirildi.

Cesur değişikliklerden dış tasarıma ve kapsamlı yükseltmelere kadar tüm Qashqai yeniliklerinin ardındaki felsefe, tüketicilerin Qashqai'de sevdiği şeylerin özünü korumak, onun güçlü yanlarını geliştirmek ve tüketiciler için daha sezgisel ve kullanışlı bir teknoloji sunmak olacak.

Daha cesur, daha farklı ve sportif bir görünüm

Yeni Qashqai, yenilenen tasarımıyla kararlı ve modern bir dinamizm yayıyor. Qashqai renk gamına üç yeni renk eklendi. İnci Beyazı, belirli aydınlatma koşullarında parlayan daha temiz, daha saf bir renk tonuna sahiptir; İnci Siyahı, Qashqai'nin görsel geometrisinin tanımını keskinleştirme etkisine sahiptir ve aydınlatma koşullarına bağlı olarak derin mavi ile metalik deniz mavisi arasında bir yerde yer alan daha zengin bir siyah renk tonuna sahiptir. . Muhteşem bir Deep Ocean rengine benziyor.

Yeni N-Design sürümü

Qashqai serisine eklenen bir diğer yeni versiyon ise N-Design versiyonu. Versiyonlarının özellikle cesur olmasını isteyen Qashqai müşterilerinin ilgisini çekecek şekilde tasarlanan bu yeni versiyon, benzersiz estetik dokunuşlar içeriyor.

Yüksek kaliteli dokunsal iç mekan

Yenilenen Qashqai'nin dış tasarımını gören potansiyel veya mevcut müşteriler, dokunma kalitesi oldukça ileri seviyeye taşınan iç mekana girdiklerinde hayran kalacaklar.

Qashqai'nin yenilenen üst versiyonları için, araçtaki atmosferi iyileştirmek amacıyla ön panelde, kapı kaplamalarında, kapı kol dayama yerlerinde, orta konsol saklama kapağında ve hatta dizliklerde yeni bir Alcantara® uygulaması yapılacak.

Yüksek teknoloji ürünleri

Otomotiv dünyasındaki dijital gelişmelere paralel olarak güncellenen yeni Qashqai, gelişmiş teknolojileri sayesinde artık günlük sürüş deneyimini daha sezgisel ve güven verici hale getiriyor.

Gelişmiş sürücü destek sistemleri güncellendi

Qashqai'nin yeni sürücü destek sistemleri paketi, daha fazla dikkat ve müdahale sağlayacak ve maksimum sürüş konforu ve güvenliği sağlayacak şekilde önemli ölçüde güncellendi.

İlk neslin 2007 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, yenilenen Qashqai'den 1,3 milyon adetten fazla üretildi. Üçüncü nesli Avrupa'da 350 binin üzerinde satan Qashqai, İngiltere'deki Sunderland fabrikasında üretilmeye devam edecek.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir