Selçuklu Belediyesi Sanat Akademisi'nde tiyatro eğitimi alan öğrencilerin sahnelediği 'Paldır Güldür Gösterisi' tiyatro gösterisi bir kez daha halkın büyük beğenisini kazandı – KÜLTÜR SANAT

Tiyatro Akademisi öğrencilerinin gerçekleştirdiği “Paldır Güldür Gösterisi” adlı tiyatro gösterisi izleyicilerden tam not aldı.Başkan Pekyatırcı: “Selçuklu'da eğitime, sanata, kültüre ve spora verdiğimiz değerli sonuçlara hep birlikte ulaşıyoruz.”Bugün burada bizimle birlikte olan tüm misafirlerimize özellikle teşekkür ediyorum.
Odamız dolu. Bu harika maçı tüm misafirlerimizle burada izledik. İnanın çok gururluyum, çok mutluyum. Geçtiğimiz haftalarda TEKNO-SEL yarışlarını burada düzenledik. Yarışmalara 61 okulumuzdan yüzlerce öğrenci katıldı ve hepsi birbirinden değerli projeler üretti. Türkiye U16 futbol takımımızın şampiyonada kazandığı güzel kupayı toplantı salonumuzda sergiledik ve şimdi de Sanat Akademimizin bu muhteşem maçını izledik. Çok mutluyum. Selçuklu'da eğitime, sanata, kültüre ve spora verdiğimiz değerli sonuçları hep birlikte topluyoruz. Bütün çocuklarımızı tebrik ediyorum. Başta değerli liderlerimiz olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Sanat Akademimizin güzel çalışmalarını her geçen gün geliştirerek devam etmesini diliyoruz. Türkiye'ye örnek çalışmalar ve projeler yürüttüğümüze inanıyorum. Tüm ekibi alkışlıyor, selamlıyor ve tebrik ediyorum. Sizlere nice güzel maçlar, nice güzel başarılar diliyorum, teşekkürler arkadaşlar” dedi.

Gösterinin ardından Başkan Pekyatırcı, gösteriye katkıda bulunan tiyatro eğitmenlerine çiçek takdim ederken, minik yeteneklere de ödüller takdim etti.

Selçuklu Konferans Merkezi'nde sahnelenen tiyatro gösterisi, günün anısına çekilen aile fotoğrafıyla sona erdi. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir