Nevşehir Belediyesi'nde Başkan Rasim Arı'nın tebrik ziyaretleri – GÜNDEM

Tebrik ziyaretleri için konuklarını Nevşehir Belediyesi'nde ağırlayan Başkan Rasim Arı, şunları söyledi: “Halkımızın bize olan inancını, sevgisini ve güvenini boşa çıkarmamak için, 'Bizim ortak kapımız' dediğimiz kapılarımız için gece gündüz çalışacağız. Millet Yurdu her zaman vatandaşlarımıza açık olacaktır.” dedi.
31 Mart yerel yönetim seçimlerinin hemen ardından çalışmalarına başlayan Belediye Başkanı Rasim Arı, bir yandan hayata geçireceği projelerle ilgili saha çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da vatandaşlarla buluşuyor, tebriklerini kabul ediyor, istek ve önerilerini dinliyor. Her gün yüzlerce vatandaşı ağırlayan Arı, ev sahipliği yaptığı vatandaşların istek ve şikayetlerini dinleyerek, başkan yardımcıları ve ilgili birim başkanlarına söz konusu konuların araştırılması ve çözülmesi yönünde talimat veriyor.
7'den 70'e her kesimden vatandaşı sıcak bir şekilde karşılayan Arı, aileleriyle tanışmaya gelen çocuklarla da yakından ilgileniyor ve hediyeler dağıtıyor.
Halkla iç içe olan, halkı dinleyen, halkla birlikte yöneten, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla Nevşehir için çalışacaklarını ifade eden Arı, kendisini ziyaret eden STK temsilcilerine ve vatandaşlara teşekkür ederek tebriklerini ve iyi dileklerini başarıyla iletti. . Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir