Gözlerden uzakta yaşıyor… Tarık Akan'ın Doğa Bekleriz'den itirafı: Onu asla sevemedim

1990'lı yıllarda podyumların aranan ismi haline geldikten sonra Çarkıfelek'te boy gösteren ve ardından oyunculuğa geçen Doğa Bekleriz, artık gözlerden uzakta yaşıyor.

Aynalı Tahir, Yıkıldıdım ve 'Koçum Benim' dizilerinde rol alan Doğa Bekleriz, 9 yıl önce Mersin'e yerleşti.

MERSİN'DE SESSİZ BİR YAŞAM

Oyuncu HaberTürk'e özel açıklamalarda bulundu; “Bir kanalda yemek pişirme programı izliyordum. Program için Mersin'e geldim. Mersin'i çok sevdim ve taşınmaya karar verdim. Ailemi alıp buraya geldiğim hissine kapıldım. Taşındıktan bir yıl sonra Mersin'e gittim. Eşimle tanıştım, birçok kişi buraya evlendiğim için taşındığımı düşünüyordu.” “dedi.

3682966_f8d37305fa9a25fe364b72eca440e716_640x640

2016 yılında işadamı Yusuf Berat Komşu ile evlenen Doğa Bekleriz, “Sektörü tamamen bırakmadım. Mersin'de defileler ve koreografiler düzenliyorum.”

SDSD

Bekleriz, başrolünü Tarık Akan'ın üstlendiği, Ozan Güven, Engin Altan Düzyatan, Nehir Erdoğan ve Selin Demiratar gibi isimlerin şöhrete kavuştuğu 'Koçum Benim' dizisinde 'Aslı' karakterini canlandırdı.

TARIK AKAN'DA AÇILDI

Doğa Bekleriz, “Tarık Akan'la birlikte rol aldınız, ne söylemek istersiniz?” Sorusuna verdiği yanıtla kaza yaşandı.

2930321_21246bbc9cf48b1f2d0bc1fadd0ba364_640x640
Oyuncu, şunları söyledi: “Allah rahmet eylesin ama kendisini hiç sevmedim. Sete girdiğim andan itibaren farklı bir tarz buldum. Modellikten gelmemden de olabilir. Eğer o dönemde popüler olsaydım ve Yapımcı beni arıyordu, bana değil yapımcıya tepki vermesi gerekiyordu benim için sadece filmlerde gördüğüm Tarık Akan değerlidir.” “Ölen birinin arkasından bunları söylediğim için üzgünüm ama olumsuz şeyler yaşadım.” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
“Dekolte bölgesine özgürlük verdim” diye itiraf etti.
Survivor Sabriye gözlerden uzak yaşıyor!  Son versiyonunu paylaştıSurvivor Sabriye gözlerden uzak yaşıyor! Son versiyonunu paylaştı
Simge'nin İcardi ile şarkı söylediğini itiraf etmesi Beşiktaş taraftarını kızdırdıSimge'nin İcardi ile şarkı söylediğini itiraf etmesi Beşiktaş taraftarını kızdırdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir