Galatasaray'da Erden Timur için ikna çalışmaları başladı!

genişletmek

KAYNAKHayranlar

Galatasaray camiası yavaş yavaş seçim havasına girmeye başlıyor. 25 Mayıs'taki kurultay öncesinde şu anki başkan Dursun Özbek dışında kimse adaylığını açıklamadı. Ancak Özbek, seçimlerde sürpriz yaşamamak için direniyor ve yeni yönetim kurulunu mümkün olduğu kadar güçlü isimlerle oluşturmaya çalışıyor. Ancak bu yeni yönetimde yer alıp almayacağı en çok merak edilen isimlerden biri de Erden Timur.

Transferde bomba iddiası! Salih Özcan Süper Lig'e gidiyor

GÖSTERİLEN TUTUM İLE RAHAT

Divan toplantılarında üyeler tarafından sıklıkla eleştirilen Timur, toplumun bir kısmının kendisine karşı sergilediği tavırdan rahatsız oluyor.

BAŞKANDAN İNA TURU

Galatasaray'da Erden Timur için ikna çalışmaları başladı

Ancak Özbek, bu sefer Erden Timur'u Sportif A.Ş'de değil, doğrudan seçilen yöneticiler listesinde görmek istiyor. Timur henüz son kararını vermemiştir, Özbeklerin ikna turları devam etmektedir. Cumhurbaşkanı da bu konuda toplumsal destek istedi.

Rey Manaj'dan Sivasspor'a müjdeli haber

HAMAMCIOĞLU ÇAĞRI YAPTTI

Eski Bakanlar Kurulu başkanlarından ve son dönemdeki cumhurbaşkanı adaylarından Eşref Hamamcıoğlu da sosyal medya hesabına çağrıda bulunarak şunları söyledi: “Sayın Erden Timur'un yeni dönemde de Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte yoluna devam etmesini ve birlikte başlattıkları projeleri tamamlamalarını diliyorum.“dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir