Ayhan Bora Kaplan'ın suçlamalarında isimleri geçti! Açıklamalar yapıldı, yeni gelişmeler yaşandı

Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne ilişkin davanın firari sanığı Serdar Sertçelik'in “suç işlemeye rıza gösterme”, “adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs” suçlarından dolayı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma ve tanık”, “görevi kötüye kullanma” ve “suçluya yardım ve yataklık etme” suçlarına devam ediyor.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan 7 şüpheliden 3'ünün polisteki işlemleri tamamlandı. Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne karşı açılan davanın firari sanığı Serdar Sertçelik suçundan tutuklanan 3 polis memuru bu sabah Ankara Adliyesine sevk edildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğü tarafından ifadeleri tamamlanan diğer 4 şüpheli ise Ankara Adliyesine çıkarıldı.

Tutuklama Talebi

7 şüpheli, savcılıktaki ifadelerinin ardından tutuklanma talebiyle Ankara Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.

(AA-DHA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin konvoyuna helikopter düştü!  Helikopterde Reisi'nin de olduğu iddia edildiİran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin konvoyuna helikopter düştü! Helikopterde Reisi'nin de olduğu iddia edildi
19 Mayıs'ı su altında kutladılar19 Mayıs'ı su altında kutladılar
19 Mayıs'ta Anıtkabir önünde dikkat çeken seçim mesajı!  'Söz veriyoruz...'19 Mayıs'ta Anıtkabir önünde dikkat çeken seçim mesajı! 'Söz veriyoruz…'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir