6. İstanbul Big Boyz Festivali Kalamış Marina'da Başlıyor – KÜLTÜR SANAT

Türkiye'nin ilk ve tek hobi aktivite festivali Big Boyz Festival, 25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde ziyaretçilerini İstanbul Kalamış Marina'da ağırlayacak.

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan, aksiyon ve eğlencenin doruğa çıkacağı Big Boyz Festivali, meraklılara otomobil, motosiklet, spor, spor, spor, spor ve motosiklet alanlarında kullanılan en heyecan verici araçları görme, deneyimleme ve satın alma fırsatı sunacak. eğlence, hava, kara ve deniz.

Üstelik ücretsiz giriş imkanıyla!

Aksiyon ve eğlencenin doruğa ulaşacağı “yetişkinlere yönelik oyuncaklar” konseptiyle bu yıl altıncısı düzenlenecek Big Boyz Festivali, meraklılara kullanılan en heyecan verici araçları görme, deneyimleme ve satın alma fırsatı sunacak. otomobilde, motosiklette, sporda, eğlencede, havada, karada ve denizde.

25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul Kadıköy Kalamış Marina'da düzenlenecek Big Boyz Festivali ile bu yıl da macera tutkunlarının kalpleri büyük bir coşkuyla atacak. Etkinlik Türkiye'de renkli festivallere, eğlenceli ve heyecanlı aktivitelere ev sahipliği yapacak. Bu yıl duyguların dozunu daha da artıracak olan Festival, hobi tutkunlarına adrenalin veren araba, motosiklet, karavan, ev, spor, eğlence, hava, kara ve deniz araçlarını deneme fırsatı sunacak. Pek çok markanın yeni ürünlerini ilk kez meraklılarıyla buluşturacağı festivalde hobiciler, adrenalinin ve aksiyonun sınırlarını zorlayan 2 dolu gün yaşayacak.

Bu yıl da büyük markalar katılıyor

Honda, Borusan Oto ve BMW Motorrad, Mercedes-Benz, Ford, Stafu-Pro, Motul, Jetsurf, İzeltaş, Spormoto KTM, Harley Davidson, Mv Agusta, Ecovolt Scooter, Delapau Coffee, Aygaz, İsotlar, Castrol, Davinci, Airstream Karavan ve BBQ Sepeti gibi birçok markanın yer alacağı Big Boyz Festivali bu yıl da aksiyon ve eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Big Boyz Festivali organizasyon ortağı Heyworks firmasının kurucusu Koray Köprülü, bu yıl çok sayıda katılımcı firmanın yeni ürünlerini Big Boyz Festivali ziyaretçilerine sunacağını söyleyerek şu bilgileri verdi: “Çok değerli ürünler olacak. markalarımızı ve benzersiz ürünlerini festivalimizde ağırlıyoruz. “Mayıs ayı duygularını Bigboyz Festivali'nde birleştirerek eşsiz bir deneyim sizi bekliyor.”

Renkli kutlamalar ve sınırları aşan etkinlikler bir araya geliyor. Üstelik ücretsiz giriş imkanıyla!

Girişin ücretsiz olacağı festivalde ünlü DJ'ler performans sergileyecek, tiyatro gösterileri, 90'lar partileri ve dans gösterileri de gerçekleştirilecek. Ayrıca test sürüşleri, deniz jet sörfü ve flyboarding, paten ve kaykay gösterileri gibi pek çok spor etkinliği de ziyaretçileri bekliyor olacak. Kadıköy Kalamış Marina'da Big Boyz Festival'de sadece yetişkinler değil çocuklar da aileleriyle birlikte eğlenme ve deneyim kazanma fırsatı bulacak. Açık hava etkinliklerine ilgi duyan ziyaretçiler 2 gün boyunca kamp malzemeleri başta olmak üzere pek çok barınma ekipmanını inceleme fırsatı bulacak.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir