Yüzyıllardır kullanılan yöntem unutulmaya yüz tuttu!

0


Herkes sağlıklı bir vücuda sahip olmak ister. Bunun için beslenme ve spora dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle hareketsiz yaşam ve bilinçsiz beslenme damar tıkanıklığına yol açar. İşte damak tıkanıklığına iyi gelen o içecek…

Sağlıklı bir hayata girmek için bu doğal kürü uygulamak isteyenler için sarımsak kürünün hazırlanışı ve kullanımı şu şekildedir:

Üretme:
Sarımsak ezmesini hazırlamak için 4 limonun kabuğunu soyun. 2 litre su ve 4 diş sarımsağı limonla birlikte blendera koyun. Sonra küçük bir parça zencefil ekleyin ve iyice karıştırın. Sonra bir tencerede ısıtın ama kaynamasına izin vermeyin. Daha sonra karışımı soğutun ve bir elekten geçirin. Hazırladığınız içeceği buzdolabında saklayabilirsiniz.

Hazırladığınız karışımı günde yarım bardak olarak aç karnına tüketebilirsiniz. Yemeklerden 2 saat önce tüketmeniz en doğrusu olacaktır. Toplamda 3 hafta boyunca bu içecekten günde yarım bardak içmeniz gerekiyor.

Damar tıkanıklığı, damar sertliği oluşumu ile birlikte vücutta çeşitli belirtiler oluşturur. Damar tıkanıklığının belirtileri şu şekilde özetlenebilir:

göğüs ağrısı
Bacak, kol veya tıkalı bölgede uyuşma ve ağrı
Yürürken kalça krampları
Nefes darlığı
yanmış
Kas Güçsüzlüğü

KALP TIKANIŞININ BELİRTİLERİ NELERDİR:

Göğüs ağrısı ve sıkışması
kalp ritmi ile ilgili sorunlar
Karın ağrısı

Nefes darlığı
Omuz, sırt, boyun ve kollarda basınç ve ağrı
baş dönmesi
Mide bulantısı ve kusma


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku