Üvey Anne dizisi oyuncuları kimler, konu ne? Hazal Filiz Küçükköse’li Üvey Anne ne zaman başlayacak? Gönülleri fethedecek!

0

ATV ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan Step-Anne dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizinin konusu ve oyuncuları yoğun bir şekilde inceleniyor. Üvey Anne dizisinde tipik yaz dizilerinin aksine dramatik konulara da yer verilecek. Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse’nin oynayacağı dizi oldukça merak ediliyor. İşte ATV’nin iddialı yapımı Üvey Anne’nin hikayesi ve oyuncuları…

Üvey ANNE DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Üvey Anne dizisinin oyuncuları arasında; Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Balta, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Ecenaz Üçer, Yase min Nil Yılmaz, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Deniz Hiracan, Selinda Nur Keküllüoğlu gibi başarılı oyuncular ve çocuk oyuncu Emir Kaan Özkan rol alıyor.

Üvey ANNE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğal güzelliği ile seyirciyi ekrana kilitleyecek olan Üvey Anne, klasik yaz dizilerinin aksine dramatik sahneleriyle bir babanın özveri hikayesini çocuklarına taşıyacak.

Dizide, yaşadığı her zorluğa göğüs germeye çalışan ve çocuklarına düşkün bir baba anlatılacak.

ezgif.com-webp-to-jpg (19)

Üvey anne dizisi nerede çekiliyor?

Üvey Anne’nin çekimleri Muğla’da başlayacak ve İstanbul’a taşınacak. Dizinin başlangıç ​​tarihi henüz açıklanmadı. Dizinin yayın tarihi belli olduğunda detayları haberimizde bulabilirsiniz.

ezgif.com-webp-to-jpg (20)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cevat by Kurtlar Vadisi Pusu yaşam mücadelesi veriyor!Cevat by Kurtlar Vadisi Pusu yaşam mücadelesi veriyor!
Eşine rağmen paylaştı!  Kısa taytlarla...Eşine rağmen paylaştı! Kısa taytlarla…
Tesettüre girip ismini değiştirdi!  Son yorum yağdıTesettüre girip ismini değiştirdi! Son yorum yağdı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku