Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, istifa etti

0

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo mavili kulübün internet sitesinden yaptığı basın açıklamasında, yönetim kurulunun görüş ayrılıkları nedeniyle dün olağanüstü genel kurul kararı aldığını duyurdu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu görevinden istifa etti.

Ağaoğlu, mavi-bordolu kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, yönetim kurulunun dün görüş ayrılıkları nedeniyle olağanüstü genel kurul yapılmasına karar verdiğini belirterek, “Öncelikle bu kararın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. kulübümüze ve camiamıza hayırlı olsun kongreyi sağlıklı bir şekilde yürütmek ve kongreye rahat bir çalışma içinde hazırlanmak düşüncesiyle bugün itibariyle Trabzonspor Kulüpler Birliği Başkanlığından ve bağlı şirketlerimizdeki görevlerimden istifa ettim. çevre açıklamalarda bulundu.

Görevinde kendisine destek olanlara teşekkür eden Ağaoğlu, şöyle devam etti:

“Öncelikle başından bugüne kadar birlikte çalıştığım, beş yıllık görev sürem boyunca maddi ve manevi fedakarlıktan kaçınmayan, bana her zaman destek olan, emeği geçen tüm yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim. 1 Süper Lig, 1 Türkiye Kupası ve 2 Süper Kupa liglerinde pay sahibi olan değerli delegelerimize ve genel kurulumuza, tüm meclis başkanlarımıza, kurucu üyelerimize, eski başkanlarımıza, öğretmen ve futbolcularımıza, idari kadromuza, tüm çalışan kulüplerimize , yerel ve ulusal basına, saygıdeğer valimize, saygıdeğer büyükşehir belediye başkanımıza ve tüm ilçe belediye başkanlarımıza, 8′ İnciler ligimizde en büyük paya sahip olan Trabzonspor’un vefalı taraftarlarına en içten şükran ve şükranlarımı sunuyorum, ve benim için canla başla çalışan değerli büyüklerime.”

Ağaoğlu, “Alabildiğine sevdiğim kulübümün 5 yıl başkanlığını yapmak hayatımda karşılaştığım en onurlu görevdi.” dedi ki:

“Arkadaşlarımın ve benden sonra göreve gelen büyüklerin kulübümüzü çok daha yukarılara taşıyacak ve başarıyla yöneteceklerine tüm kalbimle inanıyorum. Bundan sonra göreve gelecek başkan ve liderlere camiamızın destek vermesi en büyük temennimdir.” Başarılarımız birlik ve beraberlik içinde omuz omuza verdiğimiz mücadeleler sonunda kazanıldı. İnsanların gelip geçici olduğunu unutmamalıyız, asıl olan Trabzonspor’dur, Trabzonspor’un başarısıdır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku