TEKNOFEST İstanbul seremonisi yağış nedeniyle ertelendi

0

TEKNOFEST, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından organize edilen bir etkinliktir. Milli Teknoloji Hamlesi vizyonu doğrultusunda düzenlenen etkinlik, Türkiye’nin ulusal teknoloji ekosisteminde kritik bir rol oynayan bakanlıkları, cumhurbaşkanlıklarını, kamu ve özel kuruluşları, akademik kurumları ve medya şirketlerini içermektedir. Ayrıca, özel sektör kuruluşları, etkinlikte hava gösterileri, teknoloji yarışmaları, konferanslar, konserler ve diğer birçok etkinlikle de yer almaktadır.

Teknofest İstanbul, her yaştan ziyaretçinin yoğun ilgisini çekmekte olup, etkinlik alanında sergilenen stantları ve ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ancak, açılış töreni ve etkinlikler yoğun yağış nedeniyle yarına ertelenmiştir. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki etkinliğe kayıt olmak için teknofest.org adresini ziyaret edebilir, kayıt işlemi tamamlandıktan sonra online olarak QR kodunuzu edinebilir ve etkinlik alanına girebilirsiniz. Ayrıca, etkinlikle ilgili diğer ayrıntıları, resimleri ve haberleri de yine bu sayfada bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku