Raylı sistem temeli göstermelik çıktı!

0

Afyonkarahisar’da raylı sistemler projesi kapsamında ‘Afray’ isimli projenin temel atma töreni gerçekleştirildi.

Törene İl Kaymakamı Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Mehmet Karakaş, AKP Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven katıldı.

Cumhuriyet söz konusu vakfın görüntüleri geldi. AKP heyetinin düzenlediği törenin ardından temelin şov için olduğu görüldü ve yere beton döküldü.

“4 METREYE KADAR BETON OLUŞTU”

CHP Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Peynir, “Afyonkarahisar Valiliği ve AKP heyeti bugün Afray projesinin temel atma törenini gerçekleştirdi. Ancak atılan temel 4 metre betondan oluşuyor. Bu proje yerel seçim vaatleri arasında yer aldı. Yıllardır yapmadılar, şimdi halkımızı kandırmak için siyasi bir şov olan temel atma töreni yapıyorlar. Seçimlere sadece birkaç gün kaldı. Bu iktidardan kurtulmanın ne kadar elzem olduğunu bir kez daha görmüş olduk” dedi. dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku