ÖMER 28. BÖLÜM İZLE! STAR TV ÖMER dizisi yeni bölümde neler olacak? Son bölüm özeti

0

Ömer yeni bölüm izleme ekranı merak ediliyor. Star Tv’de yayınlanan Ömer’in senaristliği Gülizar Irmak kaleme alırken yönetmenliğini Cem Karcı üstleniyor. Dizi severler heyecanla 28. bölümü bekliyor. Ömer dizisinin yeni bölümü 22 Ekim Pazartesi akşamında yayınlanacak. İşte Ömer 28. bölüm konusu…

ÖMER DİZİSİ YENİ BÖLÜM BÖLÜM NE ZAMAN?

Ömer, her Pazartesi akşamı Star Tv’de yayınlanıyor. Ömer dizisi yeni bölümü bu akşam saat 20:00’de ekranlara gelecek.

ÖMER SON BÖLÜM ÖZETİ

Ömer dizisinin 27. bölümünde;
Vicdan’ın onu öpmesiyle başına büyük bir bela almanın kıyısına gelen Ömer, Gamze ile aralarını daha da açabilecek tehlikeli bir sürecin eşiğindedir. Ancak Reşat’ın sağduyusu, Ömer’e kırgın ve öfkeli hisseden Gamze’nin yaşananları başka bir açıdan değerlendirmesine ve çabalamaya devam etme kararı almasına yardımcı olur.

Hakan’ın ona yaşattığı türlü acılara göğüs geren Nisa, bardağı taşıran son damla olduğunu hissettiği üzücü bir olay yaşar. Büyük kararların arifesinde olan Nisa, babasından gördüğü destek sayesinde daha da yüreklenir.

Çalıştığı banka şubesine müdür olan Gamze, daha bu haberin sevincini yaşayamadan, annesinin yarattığı problemlerle yüzleşmek zorunda kalır. Vicdan’ı hayatlarından kesin olarak çıkarmak isteyen Ömer ise farkında olmadan yeni bir krizin fitilini ateşlediğinin farkında değildir.

ömer 27.

ÖMER YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ömer dizisinin 28. bölümünde;
Reşat’ın Nilüfer’e hissettiği merhamet duygusuyla aradığı fırsatı eline geçiren Vicdan, evde kalma iznini almayı başarır. Ancak Vicdan’ı tamamen hayatlarından çıkarmaya çabalarken yaşanan bu gelişme hem Gamze ile Ömer’in hem de Tahir ile Şükran’ın arasının daha da açılmasına neden olur.

Hakan’ın eve almamasıyla çocuklarıyla zor durumda kalan Nisa, babasının da desteğiyle boşanma konusunda adım atmaya karar verir. Gamze’nin aklına gelen iş fikriyse hem ona hem de artık kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Şükran ve Nuran’a umut ışığı olur.

Vicdan yüzünden türlü sorunlarla boğuşan Tahir, işten atıldığını öğrenmenin şokunu yaşar. Şükran’ın boşanmayı istemesiyle bir darbe daha alan Tahir, bu zor durumdan çıkabilmek için son çare Gamze’nin önerilerine kulak verir. Vicdan’a Gamze’yi çok sevdiğini söyleyen ve bir an önce evden gitmesini isteyen Ömer ise Vicdan’la ilgili herkesi şok edecek bir gerçeği öğrenir.

ömer28.

ÖMER 28. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE!

Ömer dizisinin 28. bölümü Star Tv ekranlarının yanı sıra Star TV’in resmi internet sayfası üzerinden de izlenebilir.

Günün Magazin olayları
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
YKS Türkiye 13’üncüsü ikinci soruda elendi! Bakın hangi soruyu bilemediYKS Türkiye 13’üncüsü ikinci soruda elendi! Bakın hangi soruyu bilemedi
Yetenek Sizsiniz'in sivri dilli jürisiydi! Acun Ilıcalı itirafı şaşırttı Yetenek Sizsiniz’in sivri dilli jürisiydi! Acun Ilıcalı itirafı şaşırttı
5 ayda 35 kilo verdi! Son haline yorum yağdı5 ayda 35 kilo verdi! Son haline yorum yağdı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku