En kanlı doğum günü: Ailesiyle kutlama yaparken el bombası patladı! Asistanını feci şekilde kaybeden Genelkurmay Başkanı Zalujnıy’dan açıklama geldi

0

Rusya ile savaş halinde olan Ukrayna’da cinayet şüphesini uyandıran korkunç olayın ardından soruşturma başlatıldı. Yardımcısı Gennady Chastyakov’un trajik ölümü, Ukrayna Genelkurmay Başkanı Valeriy Zaluzhny tarafından açıklandı.

Valery Zaluzhnyi

AİLESİYLE DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Zalujny, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, asistanı ve yakın arkadaşı Chastyakov’un bugün ailesiyle birlikte doğum gününü kutlarken trajik bir şekilde hayatını kaybettiğini söyledi.

iStock-1441184461

BİLİNMEYEN PATLAYICI PATLADI

Doğum günü hediyelerinden birinin içinde bilinmeyen bir patlayıcının infilak ettiğini iddia eden Zaluzhny, şunları söyledi: “Gennadiy, eşini ve 4 çocuğunu geride bıraktı. Ailesine başsağlığı diliyorum. Gennadiy sezon başından beri benim için güvenilir bir omuz oldu. tam- ölçekli savaşta Ukrayna silahlı kuvvetleri ve Rus saldırganlığı nedeniyle hayatını tamamen kaybetmiş, kendisini mücadeleye adadığını söyledi.

Zalujny, kazanın nedeni ve koşullarının soruşturma sırasında belirleneceğini kaydetti.

HAYATİ CESET POLİS TARAFINDAN BULUNDU

Ukrayna Ulusal Polis Teşkilatından yapılan açıklamada, Kiev bölgesinin Tchaikki köyündeki bir apartmanda patlama ihbarı üzerine polis ekiplerinin olay yerine geldiği belirtildi.

OĞLU DA YARALANDI

İlk belirlemelere göre, 39 yaşındaki Chastyakov el bombasının patlaması sonucu hayatını kaybetti, 13 yaşındaki oğlu ise ağır yaralandı.

Açıklamada olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

(AA)

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bu yemekleri vatandaşlara veriyorlardı!Bu yemekleri vatandaşlara veriyorlardı!
Hırsızın çalıntı arabasında bıraktığı sürprizi görünce kahkaha attı.Hırsızın çalıntı arabasında bıraktığı sürprizi görünce kahkaha attı.
Yer: Elazığ!  Tesadüfen bulunan hikaye gün yüzüne çıktıYer: Elazığ! Tesadüfen bulunan hikaye gün yüzüne çıktı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku