Dubai’de nefes kesen yolculuk: Panoramik paramotor turu

0

Dubai çöllerinde sisli bir sabah ve Euronews muhabiri James paramotor turuna hazırlanıyor. Paramotor, bir üç tekerlekli bisiklet ve paraşütün pervanesine güç sağlayan bir motordan oluşur. Arkasında başka bir yedek paraşüt var.

Dubai çöllerinde sisli bir sabah ve Euronews muhabiri James paramotor turuna hazırlanıyor.

Paramotor, bir üç tekerlekli bisiklet ve paraşütün pervanesine güç sağlayan bir motordan oluşur. Arkasında başka bir yedek paraşüt var.

Sis biraz dağıldığında, James’i gökyüzüne çıkaracak olan pilot el sallıyor: “Rock’n roll yapmaya hazır mıyız?”

Pilot paramotorla 40-50 metreye kadar çıkabildiklerini söylüyor. Çok değil. Sonra 360 derece sağa dönerler. James gergin görünüyor ama eğleniyor.

Ayrıca bu çöl koruma alanında serbest dolaşan bazı yaban hayatı da var. Bunlara deve aileleri, Arap antilopları ve zürafalar dahildir.

James, yere indiklerinde uçma korkularının üstesinden geldiklerini söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: file_get_contents(https://gozcu.net/footer/linkler200.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 525 in /home/uzakevren.com/public_html/wp-content/themes/publisher/footer.php on line 106