Bursa’da İstanbul istikametinde uzun araç kuyruğu oluştu! Trafik durma noktasına geldi

0

Bursa’da Selçukgazi tünelinin her iki yönünde ekim ayında gerçekleştirilen asfalt bakım ve yenileme çalışmaları bugün Orhangazi tünelinde başladı. İstanbul istikametinde Gebze-Orhangazi-İzmir karayolu üzerindeki Orhangazi tünel tüpünde asfalt çalışmalarına başlandı. Hasar gören asfaltın onarılmasının ardından tünelde bakım çalışması yapılacağı anlaşılıyor.

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI FORMU

Öte yandan okulların tatil olmasıyla birlikte kentten ayrılmak isteyen sürücüler uzun araç kuyrukları oluşturdu.

bursa-orhangazi-tüneli-çalışmalarıyla-istanbul'a doğru-uzun-araç kuyruğu oluştu_6814_dhaphoto3

Orhangazi tünelindeki asfalt çalışmaları nedeniyle İstanbul istikametindeki araç trafiği tek şeritten kontrol ediliyor.

BURSA-İSTANBUL DENİZ HATTI’NDA 6 SEFER İPTAL EDİLDİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü Bursa Deniz Otobüsü (BUDO) seferlerinin bir kısmı olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

BUDO internet sitesinden yapılan duyuruda, 08.00 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 08.00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya), 09.30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 09.30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 09.30 Bursa (Mudanya) – Armutlu (İhlas), 10.00 Armutlu (İhlas) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ve 10.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya) silindi.

Kaynak: DHA

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dilan Polat ve Engin Polat'tan yeni görüntüler!  Komşularına saldırdıktan sonra gelen polise ifade bile vermediler...Dilan Polat ve Engin Polat’tan yeni görüntüler! Komşularına saldırdıktan sonra gelen polise ifade bile vermediler…
DSÖ Direktörü: Gazze'de kimse güvende değilDSÖ Direktörü: Gazze’de kimse güvende değil
3.6 milyar TL kara para!  25 kişi tutuklandı3.6 milyar TL kara para! 25 kişi tutuklandı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku