24 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI! Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? Çekiliş sorgulama

0

Çılgın Sayısal Loto sonuçları kumar severler tarafından merakla bekleniyordu. Çılgın Sayısal Loto çekilişi 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü Milli Piyango’da yapıldı. Haftanın 2. çekilişi ile Çılgın Sayısal Loto Milli Piyango TV’nin Youtube kanalında canlı yayınlandı. İşte 24 Mayıs 2023 tarihli Milli Piyango ile Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve bilet talebi…

24 MAYIS ÇILGIN NUMARA KURU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Çılgın Sayı Loto sonuçları açıklandı. Çılgın Sayısal Loto 24 Mayıs Çarşamba günü saat 21:30’da haftanın ikinci çekilişi ile gerçekleşti.

24 MAYIS ÇILGIN SAYISAL PARTİ NUMARALARI

22 MAYIS ÇILGIN NUMARA KURU SONUÇLARI

CRAZY LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayı Loto www.Millipiyangoonline.com, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamaları ve tüm bayilerden oynanabilmektedir. Hem dijital ortamda hem de sokakta; Size daha yakınız!

Çılgın Sayı Loto, Siz Seçin ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

Piyango

  • Seçim modundasınız90 adet Çılgın Sayısal loto numarası arasından şanslı numaranız 6’yı seçebilir veya Rastgele Tek, Rastgele Çift seçenekleri ile sistem seçerek sütununuzu hızlıca oluşturabilirsiniz.
  • Sistem oyun modundaÇılgın Sayısal Loto’da en az 7, en fazla 19 numara seçerek sistemin oluşturduğu birbirinden farklı sütun kombinasyonları ile şansınızı daha da artırabilirsiniz.
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kılıçdaroğlu Toggle Açıklaması!  Kılıçdaroğlu Toggle Açıklaması! “Benden destek istediler”
Ruslar açıkladı!  savaş gemisi saldırıya uğradıRuslar açıkladı! savaş gemisi saldırıya uğradı
Muharrem İnce MYK'yı topladı!  Destek bildirimi...Muharrem İnce MYK’yı topladı! Destek bildirimi…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku